Kurumsal

kurumsal

Kameydo Dondurma

Tescilli bir marka olup dondurma üretimi ve satışı için gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir.

tarihi lezzet

Kameydo Dondurma, Kahramanmaraş Yürükselim’li dondurma ustası Hasan Çölgeçen tarafından 1983 yılında Marmara Bölgesinde kurulmuştur. Hasan Çölgeçen’in 2010 yılında dondurma sektöründeki veya sektöre yeni katılacak firma ve kuruluşlara seminerler düzenleyip teknik danışmanlık hizmetine başlaması üzerine, süt ve ürünleri alanında eğitim görmüş oğlu Mehmet Çölgeçen’e tüm ticari, mesleki bilgi ve tecrübelerini ekleyerek işletmeyi genç kuşağa devretmiştir.

© Kameydo.com
© Kameydo.com

 

© Kameydo.com
© Kameydo.com

serbetli & sütlü

tatlılar

Kameydo Dondurma, dondurma çeşitleri yanı sıra şerbetli ve sütlü tatlılar ile hizmetine devam etmektedir. Firma olarak fazla ürün çeşidi ve çok mamul üretmektense uzman olduğumuz alanda az ve öz mamül üretmeyi hedeflemekteyiz. Bunun yanı sıra kaliteyi uygun fiyata tüm vatandaşlarımızın tüketebilmesi çabası içindeyiz.

KAMEYDO Kaymak Dondurma ile bu yaz da çok serin ve neşeli geçecek.

Yıllarca sürecek bu birlikteliğin yeniliğini ve heyecanını hep birlikte yaşayalım.

Türkiye’de bilinen pek çok markadan sonra KAMEYDO Kaymak Dondurma dondurma sektörünün ağırlıkta olduğu Kahramanmaraş’ta 2012 yazı ile birlikte sezona merhaba dedi. KAMEYDO Kaymak Dondurma’nın ustaları 25 yıllık tecrübe ve birikimi sanata dönüştüren insanlar…